Апостольський Нунцій вшанував пам’ять героїв Небесної сотні


18 лютого, у річницю вшанування Героїв Небесної Сотні, Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті вшанував пам′ять загиблих за Гідність нашої держави покладанням квітів до хреста на вулиці Інститутській (нині – ця частина називається алеєю Героїв Небесної Сотні) та молитвою в каплиці, присвяченій Героям.

Апостольський нунцій наголосив, що зараз в Україні є багато людей, які страждають, тому потрібно йти до них й дати їм зрозуміти, що вони не самі, світ з ними і про них не забув. Саме це завдання бачить перед собою Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті.

 “Перше, що я мав на меті – це вшанувати Тих, хто загинув за ідеал”, – зазначив Нунцій. “У цьому світі одна з найважчих речей – це мати ідеал. Іноді здається, що гроші – це єдиний ідеал у цьому світі. Але є також і сьогодні люди, які мріють про щось більше і краще для свого народу. І це дуже важливо для всього світу, для Церкви, і також для нас, віруючих, бо нас навчають, що є й інші цінності – духовні у цьому світі”.

22 лютого Архиєпископ вирушає на Схід України, щоб краще зрозуміти ситуацію, підтримати людей і “дати відчути людям, які там живуть, що вони не є відкиненими”. А вже в середині березня Апостольський нунцій зустрінеться з Папою Франциском, щоб розповісти про ситуацію в Україні.

За матеріалами Живе ТБ, Католицький Медіа-Центр