Апостольський нунцій в Україні відвідав парафії УГКЦ на Донбасі

25 березня на Донбас прибув Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольський нунцій в Україні, щоб разом із місцевими римо-католиками розділити радість Воскресіння ГНІХ, яку святкують цієї неділі вірні РКЦ. Тож Архиєпископ Клаудіо не оминув увагою й місцевих греко-католиків.

Так, він відвідав парафію Архистратига Михаїла УГКЦ, що в Запоріжжі. Тут представник Папи зустрівся з владикою Степаном, Екзархом Донецьким УГКЦ, і монахинями.

«Апостольський нунцій дуже цікавився життям парафій УГКЦ на територіях екзархату. Для нас його приїзд став великою і неочікуваною радістю», – розповів єпископ.

Архиєпископ також відвідав головний храм Донецького екзархату – собор Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ, де зустрівся з о. Ростиславом Муховським та парафіянами.

«Попри всі перипетії, візит Архиєпископа для нас став великою радістю. В особі Апостольського нунція ми зустріли дуже добру і веселу людину, яка привезла нам вітання від Папи Франциска. Його присутність додала наv віри і сподівання на велику Божу ласку для терплячих людей Донбасу. Прошу всіх про молитву за нас», – розповів священик.

28-03-16-2

Джерело: news.ugcc.ua