Апостольський Нунцій провідав у лікарні бійців АТО

Під час свого візиту на Донбас Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті відвідав відому Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечнікова у Дніпропетровську (власне кажучи, вже у Дніпрі).

Головний лікар проф. Сергій Риженко та його заступник нейрохірург Юрій Скребець провели екскурсію лікарнею і дали Архиєпископу змогу зустрітися та поспілкуватися з кількома пораненими, передати вітання й залишити їм скромну пам’ятку від Папи Франциска.

1 2

А вже 25-26 лютого Апостольський Нунцій прибув до м. Харків, куди прибув на запрошення греко-католицької організації “Карітас-Україна”. Графік був насичений, однак Нунцію вдалося на короткий час відвідати Соціальний центр св. Єлизавети.

Соціальний центр, яким опікується римсько-католицький “Карітас-Спес” знаходиться поруч із катедрою Успіння Пресвятої Діви Марії, був відкритий не так давно, майже рік тому. Нунцій ознайомився роботою з біженцями, які залишили територію Донбасу і Луганська зокрема, був присутній під час роздавання їжі для безпритульних міста. Всі, хто цього дня прийшли до Центру, відчули доброзичливість, яку випромінював архієпископ Клаудіо під час спілкування. Нунцій висловив солідарність з усіма потребуючими і обіцяв пам`ятати про них в молитві.

На завершення свого короткого візиту Владика завітав до Будинку самотньої матері у Коротичі (Харківського р-ну), де працюють сестри оріоністки. Це була приємна несподіванка і велика радість для мешканців будинку, особливо дітей, які дуже швидко полюбили гостя.

12 25

Джерело: CREDO, Католицький Медіа-Центр