Акцію “Благодійна верба” проводять у Гарнізонному храмі

У храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ напередодні Вербної неділі можна придбати лозу. Жертвуючи кошти за  букетики, ви допомагаєте капеланським ініціативам.

“Благодійна верба – 2018” уже не вперше проводиться у стінах військової святині, що на вулиці Театральна, 11. Це щорічна ініціатива для того, аби підтримати різні проекти, які реалізуються помічниками капеланств, які працюють із військовими, сиротами, студентами та ув’язненими. Пожертви отримає фундація Святого Миколая, яка уже в майбутньому розподілить їх поміж усіма душпастирствами.

На кожному букетику лози прикріплений надпис – цитати важливих та незабутніх людей. Можливо, той, який попадеться саме Вам, надихне до чогось неймовірного.

viber-image

Нагадаємо, що кожна сфера капеланства займається активною діяльністю із тими, ким опікується. До прикладу, спільнота DoBro іде на Схід та провідує воїнів, Центр Опіки Сиріт проводить гуртки для вихованців інтернатів. А ще багато – багато корисного трапляється із допомогою волонтерів у різних напрямках, які курує Гарнізонний храм.

Кожен може стати волонтером і своєю допомогою ощасливити того, хто уже давно чекає дива!

verba-goryzontalna2

kapelanstvo.infо