Акція з перевірки зору засудженим у виправній колонії Білої Церкви

У суботу, 9 квітня, в рамках акції з перевірки зору засуджених лікар-офтальмолог відвідала  Білоцерківську виправну колонію №35.

Лікар-волонтер Мар’яна приїхала з Києва, а супроводжував її о. Ігор Гріщенко, адміністратор парафії Різдва ГНІХ у Білій Церкві.

“Нічого особливого. Дуже сподобалась організація всього огляду. Приємний персонал, приємні пацієнти. Таке враження, ніби я не в колонії була, а на звичайному профогляді. Таким людям дійсно потрібна була невеличка допомога офтальмолога (про що неодноразово чула від них). Бо багато хто не міг за кілька років ув`язнення вирішити проблему, яка при роботі і відпочинку створювала дискомфорт “недобачання”, – ділиться думками пані Мар’яна.

Нині залишилося за виписаними рецептами для засуджених знайти і закупити окуляри, що за допомогою Карітас-Київ Пенітанціарне душпастирство зробить найближчим часом.

Дякуємо Богові, волонтерам, жертводавцям і усім небайдужим!

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ