“А ми до Вас з Благою вісткою!” – київська молодь УГКЦ відвідала військові шпиталі

«Осанна! Благословен той, хто йде в ім’я Господнє»

(Іван 12,13)

У Вербну неділю молодь київських парафій УГКЦ відвідали хворих і поранених у київських шпиталях.

З благословення о. Ігоря Онишкевича,  пароха церкви св.Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі, волонтери відвідали Головний клінічний військовий госпіталь, госпіталь Прикордонної служби та Ірпінський госпіталь. Для пацієнтів цих шпиталів молодь приготувала маленькі,  наповнені любові даруночки, освячену вербу, солодощі, вручну написані цитати, іконки року Божого Милосердя.

Милосердя Боже не знає меж. Свідченнями цього є ті хворі і поранені, до яких ми завітали, вони дуже хотіли саме в цю неділю бути в Церкві, освятити вербу, але вони не можуть піднятись з ліжка. Ця подяка Богу була в кожному їхньому слові, що Він саме в такий спосіб завітав до них.

Більшість запитували, як ми додумались принести їм цю радість, прийти до пацієнтів шпиталів з освяченою вербою? Ми відповідали, що сьогодні присвятили себе саме тим, хто не може прийти до церкви, але прагне пережити радість зустрічі з Богом.

Висловлюємо щиру подяку о. Ігорю Онишкевичу, за батьківську підтримку, о. Віталію Воєці за духовний супровід, о. Петрові Жуку, ректорові КТДС, за підтримку, о. Іванові Сохану, за відвагу нести благу вість, братам семінаристам КТДС, які радо відгукнулись на наше запрошення нести радість, сердечна подяка сестрі Еммануїлі за іконки Божого Милосердя, добродіям які пожертвували вербу, нашим неперевершеним бандуристкам Лілі і Олені, які потішили своїми ангельськими голосами зранені серця,  сердечна подяка Парафіянам церкви Миколая Чудотворця за частунки для військових, а також молоді київських парафій УГКЦ, нашим водіям, за те, що радо відгукнулись на запрошення нести радість хворимБажаємо всім нам жити ділами Милосердя особливо в цей Ювілейний рік Божого Милосердя.

Волонтери-організатори

Василина і Марічка Томишинець,