23 жовтня у військовій частині А4519 м. Євпаторія відбувся круглий стіл на тему: “Підсумки душпастирської опіки військовослужбовців і розвиток співпраці у майбутньому”.

Захід було присвячено 5-ти річному терміну співпраці між військовими частинами гарнізону м. Євпаторія та Українською Греко-Католицькою Церквою. В заході взяли участь: головний капелан Одесько-Кримського екзархату отець Микола Квич, капелан гарнізону Євпаторія отець Богдан Костецький, катехит Людмила Григор’єва, референт Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, полковник запасу Олександр Мельник; від військовослужбовців гарнізону у роботі круглого столу взяли участь командири військових частин А4519, А4521, А4523, А4524, їх заступники з виховної роботи та особовий склад частин, учасники всеукраїнського військового паломництва до Марійського духовного центру у Зарваниці у вересні цього року.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся заступник командира військової частини А4519 з виховної роботи – начальник відділення підполковник Олександр Ломака. Учасники круглого столу у своїх виступах наголосили на важливості духовної складової у житті військовослужбовців та їх родин, а також у систематичній потребі спілкування з капеланом, котрий за п’ять років став для них близьким другом і духовним наставником та ефективним помічником для органів виховної роботи. Військовослужбовці також поділилися своїми враженнями від участі у заходах 4-го Всеукраїнського військового паломництва до Марійського духовного центру у Зарваниці та висловили бажання і надалі брати участь у щорічних паломництвах.

Наприкінці заходу Олександр Мельник подякував командуванню і особовому складу за плідну співпрацю і щире свідчення потреби душпастирської опіки та від імені керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України владики Михаїла Колтуна вручив пам’ятні грамоти і духовно – просвітницькі матеріали.

Також почесними грамотами від командування частини було нагороджено отця-капелана Богдана Костецького та його помічника – пані Людмилу Григор’єву. Після завершення круглого столу командування ознайомило представників церкви з технікою та озброєнням що знаходиться у частині.

Прес-служба Департаменту капеланства