Капелан благословив військовослужбовців, що склали присягу на вірність українському народові

Майже двісті військовослужбовців склали Військову присягу на вірність українському народові. Участь в урочистостях взяв військовий капелан о. Тарас Свищ.

15 квітня 2018 року у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася урочиста церемонія. Майже двісті солдат військової служби за контрактом склали військову присягу на вірність українському народові.

Військовослужбовці закінчили інтенсивний курс первинної підготовки молодого солдата, який тривав протягом місяця до складання присяги. За цей час вони навчились основних навиків військової справи, зокрема: вогневих, тактичних, інженерних та психологічних, а також опанували тактичну медицину.

Заступник начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення полковник Володимир Безбородов підкреслює: “Тепер після отримання базових вмінь та навичок кожен військовослужбовець повинен буде пройти тримісячну фахову підготовку, на якій він опанує власну військову спеціальність. Після завершення курсу на військових чекатиме розподіл у військові частини Збройних Сил України, насамперед й до тих, що виконують бойові завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних сил”. 

Військовий капелан отець Тарас Свищ поблагословив військових на віддану службу для блага України.

32474732_2083014108604257_5960093728310820864_o

kapelanstvo.info