12 військових капеланів УГКЦ святкує Різдво Христове в зоні АТО

На території проведення бойових дій зараз перебуває 12 військових капеланів УГКЦ.  Вже сьогодні, 6 січня, священнослужителі разом із військовими зберуться за Святою вечерею, щоби  разом зустріти Народження Христа.

«У цих умовах, де знаходяться наші військовослужбовці, не завжди є можливість приготувати повний стіл, як ми звикли: 12 пісних страв, узвар, – говорить о. Тарас Коцюба, який зараз перебуває в м. Краматорськ. – Але з допомогою людей, які передали різдвяні страви, і своїми зусиллями готуємося до Святої вечері. Безперечно, буде Вечеря. Думаю, що не одна, бо військових організмів тут є багато. Будемо ходити з колядою, вітати одне одного».

Свято для о. Тараса та військових уже розпочалося: в день перед Святвечором вони їздять по школах, вітають дітей і роздають подарунки. А вже увечері, якщо дозволять обставини, будуть сідати до Вечері і колядувати.

Протягом усіх Різдвяних свят священик служитиме святкові Божественні Літургії для військовослужбовців на різних локаціях в зоні АТО. У цьому йому допомагатимуть семінаристи із Дрогобича, що на Різдво вже прибудуть до Краматорська.

Прес-служба Департаменту військового капеланства