З Івано-Франківська до війська за призовом урочисто відправили юнаків

У середу, 15 квітня, в Центрі патріотичного виховання ім. С. Бандери відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.
За словами в.о. міського військового комісара підполковника Ігоря Сорокопуда з Івано-Франківська на строкову службу відправиться 70 призовників віком від 20 до 27 років. На урочистих проводах присутніми були близько 35.
«Більшість призовників проходитимуть службу у повітряно-десантних військах та Нацгвардіі. Їхня служба триватиме 18 місяців, а для тих, хто має вищу освіту – 12 місяців. Проте будь-який призовник зможе після служби підписати контракт, після чого за власним бажанням відправитися у зону проведення АТО, якщо в цьому буде потреба», – розповів Ігор Сорокопуд.
Як відзначив 24-річний призовник, випускник архітектурного факультету ІФНТУНГ Юрій Хмельовський, він від армії ухилятись не хоче.


«У мене один друг загинув на Майдані, а інший – під Донецьком. Тому я не маю морального права «косити» від армії. Не думаю, що я стану військовим, але коли держава просить – то треба йти, рідні також підтримують мій вибір. Я вірю, що невдовзі наша армія стане професійною», – зазначив Юрій.
До всіх юнаків та присутніх у залі звернувся священик Молодіжної комісії та священик храму святого Архістратига Михаїла УГКЦ о. Михайло Віхоть. У своєму слові він, зокрема, зазначив, що “живучи у Пасхальному часі, маємо відчути, попри певний неспокій, ту правдиву радість, яку дарує Христос”.


На завершення всіх призовників було окроплено свяченою водою та подаровано молитовники, які радо передала Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, що постійно підтримує матеріально і молитовно наших військових. Про їх підтримку наголошує і Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир (Війтишин).

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за матеріалами сайту www.blitz.if.ua