Владики Синоду УГКЦ провідали у Львові поранених військових із зони АТО

12 вересня 2014 року Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, та владики Синоду Єпископів УГКЦ побували у військовій лікарні у Львові, де лікуються поранені військові із зони АТО.

unnamed__2__1a05e

«Ми хотіли торкнутися своєю рукою тих бійців, які були поранені на полі бою. Ми прагнули розділити вашу біль і подарувати вам надію на кращу долю для нашої країни», – звернувся до військовиків Глава Церкви, зазначаючи, що єпископи тут побачили кращих бійців із кращих, яким якраз цього дня вручили урядові відзнаки. Владики засвідчили глибоку повагу до тих, хто «настільки любить свою землю і народ, що готовий віддати своє життя за це».

unnamed__3__83e35

Потім Предстоятель УГКЦ подякував усім тим, хто дбає про здоров’я поранених, зокрема медикам. Склав дяку також командирам, які не покинули на полі бою своїх бійців і не втекли, рятуючи власне життя. «Ми, владики Синоду Єпископів УГКЦ, обіцяємо, що те, що ми сьогодні тут побачили – понесемо по всьому світу. Будьте певні, що Господь є з нами, тому ми переможемо», – додав наприкінці свого слова Першоієрарх УГКЦ.

unnamed__5__efd4b

unnamed__6__523ab

unnamed__7__47322

Згодом єпископи розійшлися по різних поверхах лікарні, щоб помолитися і потішити тих, хто зараз терпить від поранень тіла і душі.

Департамент інформації УГКЦ