Владика Богдан Манишин очолив Божественну Літургію для військових та їхніх родин

10 грудня 2014 року, Преосвященний Владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, очолив Божественну Літургію для Стрийських військовослужбовців, які повернулися на час відпустки із зони АТО і прийшли подякувати Господу за Його опіку над ними та збережені життя. З військовими молилися також їх рідні: дружини, діти, батьки. Звертаючись до військових, Владика Богдан подякував їм, найперше, за відповідальність і за те, що дали позитивну відповідь на заклик захищати Батьківщину.

Архиєрей зазначив, що зараз в Україні відбувається «мобілізація милосердя», коли кожен намагається долучитися до захисту держави, або у свій можливий спосіб допомогти тим, які стоять на її обороні. Владика також закликав присутніх, щоб, попри всі труднощі, бути вдячними Господу за дар життя, за єдність і милосердя, які у цей непростий час переживаємо: «В часі тотальної мобілізації милосердя відбувається єднання сердець, єднається країна. Різні стають єдиними, бо це – Євангельська суть, суть заповідей Христових: щоби всі були одно.

Стираються стереотипи, руйнуються різні бачення, які не властиві для нас, тому в цей час, незважаючи на ці численні трагедії, кожен мав би сказати Господеві: “Дякую Тобі за все – бо дихаю, бо живу на цьому світі, бо є для кого і для чого жити”». Після Літургії Владика Богдан закликав військових помолитися перед Ліською Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, як молилися перед нею колись ті, які йшли на війну в 40-х роках минулого століття і поверталися живими. Наостанок присутні заспівали гімн «Боже Великий, Єдиний» та були запрошені на невеличке частування, де мали можливість поспілкуватися з Єпископом особисто.

Прес-служба Стрийської єпархії