Військовий капелан в Євпаторії благословив українських козаків на служіння Батьківщині

Уже кілька років поспіль євпаторійське козацтво відвідує з душпастирським візитом військовий капелан, парох Храму Покрову Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в Євпаторії (АР Крим) протоієрей Богдан Костецький.

За словами головного обозного українського козацтва – отамана Євпаторійської міської організації Українського козацтва генерал-отамана Леоніда Федорука, о. Богдан Костецький є для козацтва в Євпаторії справжнім духовним батьком і товаришем.

Після розпаду СРСР в колишніх союзних республіках стали з’являтися громадські організації та рухи. Одне з них – козацтво.

Як розповідає Леонід Федорук, організація зареєстрована в квітні 2007 року. Тоді вона об’єднувала 18 осіб. Сьогодні – більше трьохсот. Це люди різних професій та різного віку. Багато служили в армії, майже половина козаків у свій час брала участь в бойових діях в різних «гарячих точках».

Праця козацтва спрямована на зміцнення держави, відродження культурних традицій козацтва, допомога у військово-патріотичному вихованні молоді, розвиток спортивного руху.

Повідомила Стефанія Дробиняк