Військовий капелан поблагословив військовослужбовців-прикордонників, котрі повернулися із зони АТО

21 серпня 2014 р. у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України у м. Києві відбулося нагородження військовослужбовців-прикордонників, котрі повернулися із зони АТО та перебувають на лікуванні у госпіталі прикордонного відомства.

Нагороду – медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня вручали: Облаухов Юрій Іванович – генерал-майор, заступник директора Департаменту персоналу Адміністрації ДПСУ, Акімов Дмитро Ігоревич, голова Генеральної дирекції Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології “Золота фортуна” та о. Віталій Воєца – медичний та військовий капелан УГКЦ.

Загалом було відзначено 12 прикордонників та 24 працівники шпиталю, котрі, рятуючи життя, несуть свою щохвилинну службу. У словах запрошених звучали дякували за жертовність та бажання швидкого одужання. Отець Віталій запевнив прикордонників у постійній молитві за них та родини, свою присутність та подальшу співпрацю з прикордонним шпиталем та окропив усіх присутніх свяченою водою.

Хочемо зазначити, що капеланська опіка над цим шпиталем триває з того часу, як сюди було привезено перших поранених. Хворих прикордонників відвідують священники, монахині та волонтери з добрим словом молитвою та матеріальною допомогою.

Повідомив о. Віталій Воєца