Військовий капелан очолив молитву на урочистостях з нагоди Дня рятувальника

16 вересня Новороздільські рятувальники провели урочисті заходи з нагоди свого професійного свята – Дня рятівника. Офіційно свято мужніх серцем та сильних духом людей відзначається у державі 17 вересня.

Цьогоріч на святкування професійного свята в м. Новий Розділ, що на Львівщині, прибула делегація із Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach, Республіки Польща.

Розпочались урочистості із спільної молитви за участі капелана підрозділу о. Ростислава Височана та рятувальників, які попросили в Бога благословення та легкої долі для себе та своїх рідних, а також помолились за мир на території нашої держави.

Далі в актовому залі підрозділу із щирими словами вітання та побажаннями до присутніх звернувся перший заступник міського голови м. Новий Розділ п. Лепкий М.П., начальник Новороздільського міського сектору ГУ ДСНС України у Львівській області Кириченко Д.А. та комендант із Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach Marek Gendek.

Звісно, не обійшлося й без нагород. Найкращі рятувальники були відзначені грамотами.

По завершенню урочистостей Новороздільські рятувальники показали колегам із республіки Польща матеріально – технічне забезпечення підрозділу та обмінялись досвідом в нелегкій роботі рятувальника. Обмін досвідом роботи польських та новороздільських рятувальників продовжуватиметься й у майбутньому зазначили керівники підрозділів.

Повідомив о. Ростислав Височан