Військовослужбовців Київського гарнізону відвідали з різдвяним виступом діти з смт. Гніздичів

10 січня у військовій частині 3066 Внутрішніх військ у м.Києві, яка забезпечує охорону матеріальної бази МВС України, відбувся різдвяний виступ.

На запрошення військового капелана о. Дамяна Габорія до військовослужбовців прибули діти із парафії Покров Пресвятої Богородиці з смт. Гніздичів, Жидачівського району, Львівської області разом з сестрами Святославою та Анною із згромадження Непорочного Серця Марії Фатімської.

Перед виставою капелан звернувся до військовослужбовців з короткою наукою про значення празника Різдва Христового у житті християнина, у якій зазначив: “Сьогодні нелегко бути справжнім християнином, але віра в Богочоловіка допоможе подолати будь –які труднощі на життєвому шляху і відчути любов Бога до людини”.

Під час різдвяної сценки пролунало багато колядок, спів яких знайшов підтримку серед глядачів дійства, а сам виступ закінчився під гучні оплески військовослужбовців.

На завершення свята сестра Святослава розповіла про своє згромадження та про їхню працю у вищезгаданій парафії, а отець Дамян запросив усіх учасників театрального дійства відвідати військовослужбовців Київського гарнізону в наступному році.

Прес-служба Департаменту капеланства