Військовослужбовці із Яворівського полігону завітали до Львова

У неділю, 2 жовтня 2016 р., українські захисники, які проходять курс навчань на Яворівському полігоні, побували на екскурсії у місті Львові, яку організував Центр військового капеланства ЛА УГКЦ разом із командування полігону.

Захисники України відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (вул. Театральна, 11), де військові капелани ознайомили бійців з історією храму. Також душпастирі провели екскурсію Львовом та його визначними пам’ятками.

Під час відвідин Львова для військових був організований святковий обід у ресторації “Віденська кав’ярня”.

Додамо. У “Віденській кав’ярні” (м. Львів, Проспект Свободи, 12) довший час триває акція: “Подаруй обід військовослужбовцю”. Усі охочі, можуть оплатити наперед обід для військових, учасників АТО, та отримати подарунковий сертифікат.

Джерело: Капеланство.infо