Військові капелани у Криму взяли участь в урочистому мітингу на полігоні

5 вересня 2011 року Божого на на державному полігоні «ЧАУДА», який знаходиться в Криму, відбувся урочистий мітинг присвячений третьому етапу тактичних навчань з бойовою стрільбою «Адекватне реагування – 2011».

На запрошення військового командування у мітингу взяли участь головний військовий капелан Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ отець Микола Квич та військовий капелан В/Ч А-4519, настоятель парафії «Покров Пресвятої Богородиці» УГКЦ в Євпаторії протоієрей Богдан Костецький, а також настоятель храму Святого Миколая Чудотворця УПЦ МП в м. Феодосії ієрей Богдан Костенко.

У своєму слові до військових отець Богдан Костецький сказав наступне: «Шановні офіцери, прапорщики, сержанти,солдати! Працюючи військовим капеланом уже не один рік я знаю, як Вам сьогодні важко, але навіть у найскладніших умовах ви залишаєтеся вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. Ми знаємо що ви, дорогі захисники вітчизни, попри всі проблеми і негаразди, часом на межі власних сил, гідно виконуєте свій військовий обов’язок!»

Пізніше священнослужителі прочитали молитви та окропили свяченою водою особовий склад. Приємно відзначити, що не зважаючи на приналежність до різних конфесій, святі отці доказали що спільна молитва є скарбом що веде до Бога і немає Божої благодаті на тому, хто з гордощів чи з інших почуттів відвертається від брата свого.

На завершення урочистої частини була зроблена спільна світлина.

Повідомила Людмила Григор’єва