Військова делегація Республіки Білорусь відвідала гарнізонний храм у Львові

4 квітня гарнізонну святиню Львова відвідала військова делегація на чолі з начальниками Генеральних штабів Збройних сил України та Республіки Білорусь.

Білоруське військове представництво очолив генерал-майор Петро Тихоновський, начальник Генерального штабу збройних сил, перший заступник Міністра оборони Республіки Білорусь. До складу делегації також увійшли генерали та офіцери генштабу Республіки Білорусь. Україну представляла робоча група генералів та офіцерів під керівництвом генерал-полковника Володимира Замани, начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних сил України. До складу української делегації також увійшли: генерал-лейтенант Павло Ткачук, начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, та генерал-майор Леонід Голопатюк, начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України.

Настоятель гарнізонного храму та голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ о. Степан Сус зустрів високих гостей та провів цікаву екскурсію, знайомлячи учасників делегації з історією та сьогоденням величної святині. Отець Степан наголосив, що остання є першим гарнізонним храмом в Україні, який відроджений великою мірою руками військовослужбовців. За сприяння начальника Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного курсанти Академії допомогли перевезти книжкові фонди бібліотеки імені Стефаника НАН України та підготувати храм до богослужінь і душпастирства.

Начальник Генерального штабу Збройних сил Білорусі висловив своє задоволення від відвідин гарнізонної святині, де він відчув дух молитви та атмосферу близької Божої присутності. Головнокомандувачі України та Білорусі помолились за Збройні сили своїх держав та цим засвідчили, що Церква є важливим виміром життя військовослужбовців.

За завершення відвідин отець-настоятель вручив високоповажним гостям пам’ятні подарунки. А генерал-майор Петро Тихоновський на знак вдячності передав для храму зображення герба Збройних сил Республіки Білорусь.

Прес-служба Центру військового капеланства Львівської архиєпархії