ВІДКРИТТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В'ЯЗНІВ «ПЕРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОЮ ЛЮБОВ’Ю»

Прес-анонс

ВІДКРИТТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ

ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В’ЯЗНІВ

«ПЕРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОЮ ЛЮБОВ’Ю»

м.Чернігів

До ювілею Хрещення Русі-України

20 вересня об 11.00 у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського (за адресою м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 3) відбудеться відкриття експозиції мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». У відкритті братимуть участь представники Державної пенітенціарної служби, державних і громадських організацій Чернігівщини

Мета виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також познайомити широкий загал з діяльністю жіночого центру соціальної реадаптації в Любечі «Переображення».

Всеукраїнська пересувна виставка «Преображення Господньою Любов’ю» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України проходить вже вдруге. Цього разу вона розпочалася у серпні цього року у Києві. Експозиція у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського триватиме два тижні та за задумом організаторів побуває у більшості обласних центрів України.

Примітно, що перше місце та призові місця серед жінок та неповнолітніх на конкурсі, що відбувся у Києві 19 серпня, здобули саме підопічні Управління ДПтСУ у Чернігівській області.

Експозиція триватиме до 4 жовтня 2013 року. Вона включає близько 100 творів, переданих з пенітенціарних установ України.

Організатори:

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви

Благодійний Фонд «Карітас-Київ»,

Державна пенітенціарна служба України,

Фонд Андрея Шептицького,

Національна Спілка художників України,

Чернігівскьий літературно-меморіальний музей-заповідник М.Коцюбинського

http://prison-pastoral.blogspot.com/