Відбулись урочисті проводи особового складу у Демократичну Республіку Конго

26 лютого у військовій частині А2595, яка дислокується у м.Броди Львівської області, відбулись урочисті проводи особового складу 1 ротації 18 ОВЗ Місії ООН зі стабілізації у Демократичну Республіку Конго в кількості 150 чоловік. В урочистих проводах брало участь командування військової частини А2595, духовний наставник частини отець Богдан Вихор, голова Бродівської районної державної адміністрації Василь Стронський, депутат Львівської обласної ради Ірина Сех, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдуліна, міський голова Бродів Анатолій Белей.

Роки незалежності стали для України доленосними не тільки завдяки внутрішньодержавним надбанням, а й завдяки зміцненню її міжнародного авторитету в світовій спільноті. Далеко не остання роль в цьому належить українським військовим миротворчим підрозділам, які починаючи з 1992 року виконують свою важливу місію в різних країнах світу.

Миротворча діяльність України почалася практично з самого початку незалежного існування нашої країни. Бездоганне виконання завдань, мужність і високий професіоналізм особового складу українських військових контингентів стали приводом для подальшого запрошення України до участі в миротворчих операцій.

Сьогодні 18-й окремий вертолітний загін, маючи на озброєнні вертольоти „Мі-24” направляється до Демократичної Республіки Конго для стабілізації та виконання завдань по перевезенню персоналу і вантажів, медичного транспортування, повітряного супроводу переміщення військ місії ООН.

Особовий склад загону, демонструючи професійну майстерність, гідно несе високе звання воїна-миротворця і, в той же час, примножує славні традиції української армії, робить свій внесок у справу підтримання миру та злагоди у всьому світі.

Прес-служба Департаменту капеланства