Відбулося перше засідання організаційного комітету ІІІ Всеукраїнського військового паломництва до чудотворного місця явлення Божої Матері у Зарваниці.

21 липня 2011 року у приміщенні Департаменту ПК УГКЦ у справах душпастирства силових структур України відбулося перше засідання організаційного комітету ІІІ Всеукраїнського військового паломництва до чудотворного місця явлення Божої Матері у Зарваниці.

Засідання оргкомітету проходило під головуванням заступника керівника Департаменту о.Любомира Яворського і було присвячено обговоренню організаційних питань та ресурсному забезпеченню паломництва. У засідання взяли участь представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства надзвичайних ситуацій України, Державної пенітенціарної служби України, працівники Департаменту у справах душпастирсва силових структур.

Члени оргкомітету були поінформовані про терміни і програму паломництва, його тематичну спрямованість. Цьогорічне паломництво буде проводитись 17-18 вересня 2011 року під загальним гаслом