Відбулася зустріч івано-франківських військових капеланів з командуванням військової частини Повітряних Сил ЗСУ

22 березня прот. Василь Рак, синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, разом з військовими капеланами Івано-Франківська провів робочу зустріч з командуванням в/ч А1349. За дружньою та невимушеною розмовою капелани поділились своїми думками щодо душпастирського служіння серед військових.

Зокрема було обговорено плани щодо задоволення духовних потреб військовослужбовців на Великий Піст. Присутні звернули увагу на екуменічний вимір діяльності Церкви в армії, на потребу та користь міжконфесійної співпраці. Було зроблено висновок, що метою церковної присутності у війську має бути духовно-патріотичне виховання, підтримка бойового духу, настановлення в любові до Бога і України серед військових.

На кінець зустрічі військові капелани та офіцери побажали одні одним з радістю зустріти Воскресіння Христове, якого всі християни світу з нетерпінням чекають.

Повідомив бр. Петро Лоза