Відбулася пасторальна візитація військових частин м. Золочева капеланами

16 січня з душпастирською візитацією військових з’єднань, що дислокуються у м. Золочеві відвідали синкел у справах капеланства, Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Степан Сус разом із отцями-капеланами о. Тарасом Михальчуком та о. Андрієм Хомишином. В часі візиту військові капелани провели зустрічі із командуванням та військовослужбовцями ВЧ 1389 ЗСУ, Військовий госпіталь Внутрішніх військ та Навчальний центр ВВ МВС України.

В ході зустрічей зі командуванням військових з’єднань військові капелани ознайомились на місці із душпастирською працею о. Юрія Галабуди та о. Михайла Сукмановського, що опікуються згаданими військовими частинами. Представники командування високо оцінили працю священиків, яку ті провадять серед солдат строкової служби та членів родин військовослужбовців.

Результатом звітного візиту Голови Центру Військового Капеланства до Золочева стало випрацювання програми покращення співпраці Церкви та військових в сфері надання духовної опіки військовослужбовцям. Так було обумовлено проведення прощ до святих місць для родин військових, а також організація систематичних зустрічей із солдатами, на необхідності яких наголошувало керівництво частин.

Повідомив о. Андрій Хомишин