Відбулася онлайн-зустріч військових капеланів УГКЦ з Міністром оборони України

Міністр оборони України Олексій Рєзніков провів он-лайн зустріч із військовими капеланами Української Греко-Католицької Церкви у рамках XV Всеукраїнської конференції військових капеланів УГКЦ.

Цьогорічний з‘їзд військових капеланів присвячений поглибленню спільного усвідомлення місії військового капелана. Зустріч міністра оборони з військовими душпастирями проходила на тлі нещодавно ухваленого Верховною Радою Закону України «Про Службу військового капеланства». Керівник оборонного відомства запевнив у готовності надавати усю необхідну підтримку та допомогу на початковому етапі створення нової служби й відповів на запитання капеланів, присутніх на з’їзді.

Міністр високо оцінив діяльність військових капеланів у лавах Збройних Сил України та виразив слова вдячності за їхнє віддане служіння, а також поділився своїми міркуваннями з приводу визначення пріоритетів у задоволенні духовно-релігійних потреб військовослужбовців і сприянню їхньому духовному здоров’ю та цілісному розвиткові.

У присутніх капеланів залишилися позитивні враження від спілкування та надія на сприяння з боку держави налагодженню ефективної діяльності інституту військового капеланства в Україні.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ