Вертепне дійство було приготовлене при участі капелана

За уже доброю традицією під час різдвяних свят підопічні жіночої пенітенціарної установи, що у Доброводах провели вертепне дійство, ініціатором якого стали отець Омелян Колодчак, волонтер Світлана Довгопола.

… Дзвони дзвонять, це із своїм вертепом пастушки спішать. А з ними Ангелики – посланці небес – принесли радісну новину про народження дивної дитини – маленького Ісусика… Завітали в оселю жид Мошко його жінка Сура, цар Ірод з воїнами, чорт. Багато емоцій викликали сценки між цими героями. Адже, добро завжди перемагає зло. І тут з’явилась смерть, яка скосила царя Ірода, щоб Вкраїні вічно жити.

Прозвучала велика кількість коляд: «Свята вечеря», «Над вертепом заблисла зоря», «Бог ся рождає!», «В Вифлеємі тайна». Усі присутні неначе знову пережили щасливу мить народження Ісуса Христа.

На прощання засудженим жінкам отець Омелян подарував іконку із зображенням Ісуса Христа та побажав: «Нехай вас оберігає Господь, посилає благословення, наповняє ваші серця щастям, радістю і вірою у світле майбутнє!».

У свою чергу адміністрація установи висловила щиру вдячність о.Омеляну Колодчаку та волонтеру Світлані Довгополій за їх натхненну працю, за їх розуміння і спільну роботу у вихованні засуджених, підтримці традицій українського народу.

Тетяна Бутрин,

заступник начальника відділу СВПР