Вертеп храму Св. Миколая Доброго з Києва вдруге побував на сцені Прилуцької підліткової колонії

12 січня 2013 року Різдвяний вертеп під проводом сестер Хризанти та Василії, ЧСВВ, завітали до Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх. Учасники вертепу – парафіяни київського храму Миколи Доброго, що на Подолі – другий рік поспіль ставлять Різдвяну драму у цій ювенальній пенітенціарній установі. Про Свято Господнього Різдва та традиційний вертеп розповів вихованцям капелан о. Роман Пушка.

У залі клубу колонії зібралося понад 200 вихованців. Вистава супроводжувалася візуальними образами з текстами колядок, які проектувалися на екран та грою скрипки і бандури. Під час їх звучання зал завмирав і з особливою уважністю дослухався до співу та міузики. Після кожної колядки глядачі невтомно плескали в долоні. Разом з вертепниками деякі колядки співав також і зал, користуючись текстами, що відтворювалися на екрані проектора.

«Вихованці вже вдруге приймали знайомих колядників із Києва, – ділиться капелан, отець Роман Пушка – Різдвяна вертепна драма відображає безумовну любов Бога у житті людей, що обмежені своїми гріхами не були залишені напризволяще, але врятовані задумом Воплочення Божого Слова.» Після завершення вистави вихованці з цікавістю спілкувалися з киянами та робили знімки на пам’ять.

Фото: http://prison-pastoral.blogspot.com/2013/01/blog-post_12.html