Великодні святкування у військовій частині Зенітно-ракетного полку м. Євпаторія

У Світлий День Пасхи 24 квітня в Зенітний ракетний полк військової частини А4519 прибув отець Богдан Костецький – капелан для військовослужбовців у м. Євпаторії, настоятель греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці – разом з катехизатором Людмилою Миколаївною Григор’євою та студентами Дрогобицької Духовної семінарії – Ростиславом Прирізом та Андрієм Мельничуком.

Спочатку у військовій світлиці отець Богдан звернувся із пастирським словом до новобранців, які щойно призвалися і готуються до прийняття присяги. Капелан запевнив вояків, що кожної неділі, як і тепер, для них будуть проводитися духовно-просвітницькі заняття.Священик привітав всіх присутніх з Пасхою.

Пізніше в актовому залі частини зібрався весь особовий склад, вільний від бойового чергування. Отець Богдан відкрив зустріч, зазначивши її мету – гаряче бажання поділитися радісним пасхальним настроєм, які породжує в душі Воскреслий Христос. З вітальним словом також звернувся семінарист бр. Ростислав Приріз. Після цього був відслужений водосвятний молебень та здійснено чин освячення пасхальних страв. Принесені отцем Богданом гостинці були доставлені до їдальні для споживання на святковому обіді.

На завершення зустрічі отець Богдан окропив усіх свяченою водою та звернувся до воїнів з настановою бути вірним складеній присязі та охороняти віру й Батьківщину.

Повідомила Людмила Григор’єва