В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів

21 червня 280 випускників Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного у Львові отримали дипломи про вищу освіту та свої перші офіцерські звання.

Привітати молодих офіцерів із закінченням Академії та присвоєнням військового звання “лейтенант” завітали заступник Міністра оборони України Артур Бабенко, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, представники обласної та міської влади, керівники силових відомств, ректори вищих навчальних закладів, ветерани, випускники цього закладу різних років, представники громадськості, рідні та близькі. З духовним словом до випускників звернувся Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Військовий єпископ побажав молодим офіцерам наснаги та духовного піднесення на шляху служіння українській державі та уділив випускникам та усім присутнім своє архипастирське благословення.

На завершення урочистостей лейтенанти попрощалися з Бойовим прапором Академії. Усіх випускників на легку дорогу і сумлінну службу було окроплено свяченою водою.

Родзинкою свята стало виконання курсантами пісенно-стройової композиції. Також було представлено показові виступи у виконанні роти почесної варти і військового оркестру. Завершились урочистості музичним подарунком, яким усіх присутніх привітала Народна артистка України Наталія Бучинська.

За матеріалами mil.gov.ua