Участь єпископа-помічника Івано-Франківського УГКЦ Кир Йосафата (Мощича) в урочистостях з нагоди 75-ої річниці створення обласного військового комісаріату

У понеділок, 24 листопада 2014 р., єпископ-помічник Івано-Франківський УГКЦ Кир Йосафат (Мощич) разом з капеланом в/ч А-1349 о. Михайлом Віхотем взяли участь в урочистостях з нагоди 75-ої річниці створення Івано-Франківського обласного військового комісаріату. Урочистості проходили у приміщенні комісаріату, що в м. Івано-Франківську по вул. Довженка, 21.

Розпочався захід із внесення Державного прапора України та виступу обласного військового комісара п. Ігоря Павлюка, який у своєму слові згадав історію обласного комісаріату та закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні та всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Після цього були вручені подяки тим, хто долучився до підтримки української армії у наш час.

Владика Йосафат у своєму зверненні передав вітання від Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) та наголосив на тому, що Церква молиться за всіх військовослужбовців, пам’ятаючи їх у своїх молитвах.

На завершення виступу Владика подарував комісаріату в особі п. Ігоря Павлюка образ Христа, святого Володимира та святого Йосафата. На цьому образі є слова «один Господь, одна віра, одне хрещення». Єпископ наголосив, що «тут можемо ще дописати «одна Україна», але це маємо написати усі разом своїм життям».

Народний артист України Михайло Кривень, юні виконавці та дитячі колективи доповнили урочистості святковим настроєм.

о. Михайло Віхоть