Учасники конференції у Києві розглядали питання душпастирства у Збройних Силах України

15-17 травня у Києві за сприяння Міністерства оборони України проходила Міжнародна науково-практична конференція: «Соціальні аспекти капеланства: світ і Україна». Організатором заходу, що проходило в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, виступило Всеукраїнське міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство.

Українську Греко-Католицьку Церкву на конференції представляв о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України, котрий очолював секцію під назвою “Досвід організації душпастирської роботи у Збройних Силах України та інших військових формуваннях: православна традиція та світовий досвід військового капеланства.”

о. Любомир зазначив, що ті цінності, які капелани передають військовикам, не дадуть свого плоду без особистого свідчення військовослужбовця. Кожен з них має свідчити собою, власними вчинками ту духовність, яка закладена в його серці ще в сім’ї та яку плекають душпастирі.

Значну увагу під час заходу було приділено обговоренню питань духовно-патріотичного виховання молоді: християнського наставництва і молодіжного капеланства.

Усього в конференції взяло участь близько 250 осіб.

Прес-служба Департаменту капеланства