У військових частинах та пенітенціарних закладах, що заходяться на території Київської архиєпархії, роздумували над Страстями Христовими

12 березня 2011 р. Б. брати-редемптористи відвідали жіночу колонію у Чернігові, де виступили з роздумами над Страстями Ісуса Христа. Там з помітною радістю і вдячністю нас зустріли засуджені. У часі роздумів багато з них відкривали перед Богом свої серця і плакали.

Наступного дня, у неділю, після Утрені та Святої Літургії, яку відслужив о. Віталій Котик, ЧНІ, ми разом з людьми духовно пройшли хресною дорогою Ісуса. Це все відбувалося в монастирській каплиці, яка маленька розміром, але вмістила близько тридцяти людей. Від самого початку роздумів серця людей зворушувалися і очі наповнювалися слізьми та Божою любов’ю. Після прощання з людьми нас чекав смачний обід, який приготували сестри-редемптористки, теплі прощання і благословення з рук ігумена о. Ігоря Сподара, ЧНІ. І так, з Божим благословенням і молитвою ми вирушили у столицю нашої держави – м. Київ, де на запрошення місцевого військового капелана о. Дам’яна Габорія (відповідального за Київський гарнізон МВС) на нас вже чекали інші місця та інші люди, щоб разом молитися і просто переживати велику Божу любов до нас.

Увечері ми разом з о. Дам’яном і с. Веронікою Кішко, НСМФ навідались у військову частину внутрішніх військ МВС України 3066, яка є відповідальною за забезпечення судових засідань, екстрадиції, конвою. Разом з нами у цьому залі молилися солдати з військової частини