У військових частинах Київського гарнізону відзначили свято Покрови

14 жовтня, на свято Покрови, військовий капелан Київського гарнізону о. Дамян Габорій та прес-секретар Департаменту Української греко-католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України Соломія Щур завітали до двох військових частин внутрішніх військ Київського гарнізону.

Отець відслужив молебень до Богородиці в обидвох військових частинах та промовив коротке слово для військовослужбовців. «Східна Церква у своїх богослужбах залюбки підкреслює три найкращі привілеї Пресвятої Богородиці: Її Богоматеринство, Її Вседівицтво і Її Заступництво за нами перед Богом, – каже о. Дам’ян. – Якраз цей третій привілей Божої Матері найбільше припав до серця нашому народові. Наші князі, наші королі, наше військо, наші козаки й гетьмани радо вибирають Пречисту Діву Марію за свою Покровительку й Опікунку».

З нагоди свята київський благодійний фонд «Карітас», директором якого є о. Роман Сиротич, виділив для військовослужбовців, що ними опікується капелан, гостинці та передав їх до частин.

Прес-служба Департаменту