У військовій частині А-4519 Зенітно-ракетного полку м. Євпаторія відбулося свято Святого Миколая

19 грудня 2013 року Божого у військовій частині А-4519 Зенітно-ракетного полку м. Євпаторія відбулося свято Святого Миколая. У святкуванні брало участь головне командування частини та члени їхніх родин – жінки та діти військовослужбовців. Старанням військового капелана настоятеля Покровського храму УГКЦ м. Євпаторії отця Богдана Костецького та дітей недільної школи парафії було організовано театралізоване дійство, що дало змогу військовим глибше пізнати українські традиції та ще раз зануритись у містерію свята.

Покорила своїм співом усіх присутніх п. Ольга Пиріжкова – автор і виконавець пісень. Пані Оля з трьох років є незрячою, але Господь дарував їй чудовий голос і талант до музики. Уже кілька років у військовій частині м. Євпаторія щонеділі відбуваються духовні зустрічі, які проводяться о. Богданом Костецьким та катехитом п. Людмилою Григор’євою. Такі зустрічі дають змогу військовослужбовцям глибше пізнати християнську віру поряд з обов’язком служіння державі. На завершення свята більше вісімдесяти дітей військових отримали подарунки від святого Миколая. Діти охоче, в подяку за отримані гостинці, співали пісеньки, розповідали віршики українською та російською мовами.

Всі присутні ще довго спілкувалися з головним героєм свята, фотографувались та ніяк ніхто не хотів розходитися додому. Без уваги командування військової частини гості не обійшлися. Командир військової частини А-4519 Матвієнко Андрій Вікторович щиро подякував отцеві Богданові та артистам за чудове свято і нагородив отця-капелана та дітей недільної школи почесними грамотами.

http://ugcc-ev.org.ua/12-den-sviatoho-mykolaia-u-viiskovii-chastyni-a-4519.html