У Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відкрилася фотовиставка

22 листопада у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України за сприяння Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України відбулося відкриття фотовиставки “Служимо миру разом”.

Світлини для виставки представили військовослужбовці внутрішніх військ та Міністерства оборони України: начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України підполковник Вадим Голуб та старший офіцер відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефських зв’язків Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Руслан Коханчук.

Більше ніж 70 світлин висвітлюють участь військовослужбовців у всеукраїнських прощах до Зарваниці — величного Марійського духовного центру Української Греко-Католицької Церкви.