У святкуванні з нагоди Дня внутрішніх військ взяв участь військовий єпископ Михаїл (Колтун)

23 березня 2012 року, напередодні ювілею, в Головному управлінні внутрішніх військ МВС України відбулися урочистості з нагоди святкування 20-ї річниці з Дня створення внутрішніх військ МВС України. У святі взяв участь Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, та заступник керівника Департаменту – о. Любомир Яворський.

Захід очолив Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Янукович.У своєму вітальному слові Глава держави висловив усьому особовому складу внутрішніх військ МВС України, командуванню внутрішніх військ вдячність за відданість українському народові, за сумлінну працю та високий професіоналізм своєї справи.

Президент вручив державні нагороди військовослужбовцям, які внесли вагомий внесок у зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання своїх службових обов’язків.

З вітальним словом до військовослужбовців, працівників і ветеранів внутрішніх військ звернувся Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. У своїй промові Міністр подякував їм за невтомну й самовіддану працю, ефективне виконання службових і бойових завдань, за внесок у зміцнення національної безпеки, захист мирного життя громадян. «Покладаюсь на ваш патріотизм, професіоналізм та відданість, які завжди знаходили найвищу оцінку в суспільстві. Впевнений, що внутрішні війська й надалі примножуватимуть свої славні традиції у справі гарантування порядку й законності. Зичу вам та вашим рідним щастя, міцного здоров`я, благополуччя та професійних успіхів».

Своє музичне привітання для воїнів правопорядку підготував і Академічний ансамбль пісні й танцю МВС України. У програмі святкового концерту були виступи дівочого гурту «Червоні маки», народних артисток України Валентини Степової та Елеонори Скіданової, заслуженої артистки Марти Шпак. Ведучий концерту народний артист України Володимир Нечепоренко, як завжди, дивував вдячну аудиторію бездоганним гумором, енергією та оптимізмом.

Прес-служба ГУВВ МВС України