У Стрию військовослужбовці розважали над словами недільного Євангелія

26 серпня 2012 року о. Юрій Лисишин з братами семінаристами Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а саме Дмитром Цапом та Романом Дячишином, відвідали дві військові частини м. Стрия, де спільно з солдатами молилися і розважали над словами недільного Євангелія.

У військовій частині, що знаходиться на колишньому Стрийському військово-стратегічному аеродромі, після молебня до Христа Спасителя, о.Юрій звернувся до військових з духовним словом та привітав солдатів і весь особовий склад з потрійним святом: Днем прапора, Днем Незалежності та святом авіації, оскільки дана частина є авіаполком.

Опісля, солдати військової частини 2847 мали чудову можливість долучитися до недільної літургії. За сприяння пароха храму Всіх Святих Українського Народу,м. Стрий о. Івана Барабаша, військовослужбовці були запрошені до трапези, під час якої переглянули кілька цікавих релігійних програм.