У Севастополі відсвяткували 20 річницю Військово-Морських Сил Збройних Сил України

У Севастополі 28 липня з нагоди святкування 20-ї річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України на проспекті Античний, що в р-ні бухти «Омега» (Гагарінський р-н міста) біля пам’ятника найславетнішому флотоводцю України Петру Сагайдачному було розпочато з покладання вінків і квітів до пам’ятника.

У церемонії взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн, керівний та командний склад вітчизняного військового флоту, представники Адміністрації Президента України, шефських делегацій з регіонів України, флотських ветеранських організацій, громадськість, духовенство. Представники конфесій, військовий капелан ієрей Микола (УГКЦ), ієрей Ян (РКЦ), пастор Віктор (УЛЦ) та представники духовенства мусульманської спільноти спільною молитвою молилися за Український флот, захисників вітчизни, що стоять на захисті рубежів нашої Батьківщини.

Опісля представники Севастопольської організації Спілка офіцерів України поклали квіти до пам’ятного знаку з нагоди 10 річниці відновлення ВМС ЗСУ та у молитві пом’янули усіх загиблих військового українського флоту.

Повідомив о. Микола Квич