У Міністерстві оборони України та в Генеральному штабі молодіжний театр поставив релігійну драму під назвою «Розіпни Його»

У Квітну неділю військовослужбовців Генерального штабу та Міністерства оборони України відвідав Київський молодіжний духовний театр «Притча» з виставою «Розіпни Його». Захід відбувся за сприяння військового капелана о. Дам’яна Габорія.

На завершення виступу керівництво частини подякувало учасникам театрального дійства та запросили відвідати їх з наступними виступами. Отець Дам’ян привітав усіх присутніх зі святом та побажав добре підготуватися до Великодня, звернувши особливу увагу на Тайну сповіді. На завершення зустрічі капелан роздав військовослужбовцям буклетики, як добре підготовитись до сповіді.

Цього ж дня театр побував з виступом у військовій частині 3030 Внутрішніх військ (яка забезпечує громадський порядок у м. Києві) та у військовій частині А0799 Збройних сил України.

Також з нагоди свята в інших військових частинах Київського гарнізону відбулася зустріч військовослужбовців з капеланами, катехитами та братами-семінаристами Київської Духовної Семінарії на тему «Підготовка до свята Воскресіння Христового».

Довідка: Київський молодіжний духовний театр був заснований 28 лютого 2013 за ініціативою капеланів Київського гарнізону. Основним завдання театру є показувати вистави на моральну та духовну тематику у військових частин, тюрмах, сиротинцях, в будинках для людей похилого віку, які знаходяться на території Київської Архиєпархії. Театр розвивається під опікою Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Повідомив о. Дамян Габорій