У Києві відбувся екуменічний молебень християн-військовослужбовців

31 січня 2014 року у рамках 47-о Тижня молитов за єдність християн відбувся екуменічний молебень християн-військовослужбовців. У Свято-Покровському храмі Української Православної Церкви Київського Патріархату молилися члени Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України разом з військовослужбовцями.

У щорічному молебні взяли участь представники Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви та Всеукраїнського союзу церков ‘вангельських християн-баптистів

Протоієрей Димитрій Садов’як, Голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання у зв’язках зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, привітав усіх присутніх на молитві: представників Збройних Сил України та Внутрішніх військ МВС України та закликав Боже благословення на всіх присутніх.

Українську Греко-Католицьку Церкву представляв о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, та о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ у справах єдності християн.

З проповіддю виступив о. Любомир Яворський. Священик згадав про те, що вже вшосте військовослужбовці збираються разом з капеланами на молитву за єдність.