У Києві відбувся екуменічний молебень християн-військовослужбовців

22 січня 2013 року у Гарнізонному храмі Української Православної Церкви Київського Патріархату у рамках 46-о Тижня молитов за єдність християн відбувся екуменічний молебень християн-військовослужбовців. У святині молилися члени Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України разом з військовослужбовцями.

Зі словом привітання виступив о. Димитрій Садовяк (УПЦ КП), настоятель Гарнізонного храму. Отець Димитрій привітав усіх присутніх на молитві, серед яких – представники Міністерства оборони України, Внутрішніх військ МВС України та Державної Пенітенціарної служби України. Протоієрей зазначив, що вже п’ятий рік поспіль військовослужбовці та капелани моляться разом під час всеукраїнського тижня молитов за єдність християн. Храм Української Православної Церкви (КП) вдруге обрано для проведення екуменічної молитви.

Голова Ради – Владика Станіслав Широкорадюк (Римо-Католицька Церква) привітав присутніх з різдвяними святами та подякував членам Ради за згуртованість на спільному молитовному зібранні.

Від Української Греко-Католицької Церкви був присутній повний склад Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України на чолі з Владикою Михаїлом (Колтуном). Військовий єпископ у своєму слові наголосив на важливості екуменічних заходів, особливим чином, на думку Владики, це потрібно нашій державі.