У Києві відбулася робоче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України

5 серпня 2014 р. Б. у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України (м. Київ) за ініціативою Міністерства оборони України відбулося засідання робочої групи Ради у справах душпастирської опіки при МОУ.

У засіданні взяли участь представники Міністерства оборони України, Національної Гвардії України, представники релігійних спільнот Римо-Католицької Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви, Української Православної Церкви (КП) та Всеукраїнського об’єднання євангельських християн-баптистів.

Українську Греко-Католицьку Церкву представляли працівники Департаменту душпастирства силових структур України п. Олександр Мельник та о. Валерій Гром, яких делегував керівник Департаменту владика Михаїл Колтун.

У ході засідання було розглянуто ряд питань та пропозицій від Міністерства оборони України, пов’язаних із виконанням вимог за розпорядженням Кабінету Міністрів України № 677 від 02.07.2014 щодо впровадження військового капеланства у Збройних Силах України, Національній Гвардії та Державній прикордонній службі України. Члени робочої групи обговорили можливі моделі капеланської служби у Збройних Силах України.

Представники Ради та компетентні особи створили робочу групу з підготовки проекту положення та структури