У Гарнізонному храмі прощались із бійцями Національної Гвардії України

8 січня 2015 року, в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра та Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) прощались з бійцями Нацгвардії, Новітніми Героєм України – Ростиславом Скрутом (10.04.1986 – 05.01.2015) та Романом Сокачем (14.08.1978 – 05.01.2015), які загинули в ДТП у зоні АТО.

Попрощатись із Захисниками України до військової святині прибули родичі, друзі, побратими та мешканці Львова. Поминальні богослужіння очолив отець Степан Сус – настоятель Гарнізонної святині у співслужінні отця Тараса Михальчука – капелана військового ліцею ім. Героїв Крут. По завершенні похоронного богослуження, домовину з тілами перевезли до родинних будинків в с. Зимна Вода, Пустомитівського р-н., Львівської обл. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, сьогодні о 17.15 год відбудеться парастас в церкві св. Івана Богослова в с. Зимна Вода. У п’ятницю, 9 січня, о 13.00 год. у цьому ж храмі буде Заупокійна Божественна Літургія та прощання в храмі св. Івана Богослова. Поховають вояків на кладовищі с. Зимна Вода.

Вічна пам’ять Новітнім Героям України!

Джерело: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла