У Бродах молитовно пом'янули XXIV річницю виводу військ з Афганістану

15 лютого 2013 року в Бродах у день дня пам’яті воїнів, загиблих в Афганістані, відбулася панахида, яку очолив капелан військової частини А0508 о. Тарас Дзьоба.

У своєму слові до ветеранів, солдатів та представників влади капелан зазначив: «Сьогодні ми молитвою поминаємо душі тих, кого безбожна радянська система забрала від нас, тих хто загинув на не своїй війні, хто помер на чужині далеко від рідної України, і хто через раптову і несподівану смерть, можливо, так і не встиг здійснити Таїнство Покаяння. Тому наша спільна молитва, з якої ми розпочинаємо сьогоднішню урочистість, є тим, чого вони найбільше потребують. Вона робить їх на щабель ближчими до Господа».

Отець Тарас наголосив, що найбільшим обов’язком кожного військового у всі часи є дбати про мир, а головне про його збереження. Прикладом миру є для нас усіх Христос.

Після молитви представники влади поклали до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям вінки. Дійство, приурочене 24-ій річниці пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, продовжувалося урочистою колонною ходою військових до місцевого будинку культури.

Повідомив о. Тарас Дзьоба