Центр душпастирювання військовослужбовців Львівської Духовної Семінарії Святого Духа організував для військовослужбовців екскурсію до монастиря отців редемптористів

За підтримки Центру військового капеланства УГКЦ Центр душпастирювання військовослужбовців Львівської Духовної Семінарії Святого Духа організував проведення екскурсії до монастиря Св. Альфонса (ЧНІ), що у Львові. Ця екскурсія була проведена для солдатів військової частини Центру забезпечення навчального процесу Академії Сухопутних Військ ім. Петра Сагайдачного, що розміщена в смт. Старичі. Головну роль в організації взяв військовий капелан ЦДВ брат Назарій Парійчук.

У заході взяло участь близько 40 чоловік особового складу військової частини, які мали можливість побувати в обителі монахів-редемптористів. Там спільно з братом Назарієм, який проводить щонедільні катехизації в Старичах, помолившись молебень до всіх Святих українського народу, для солдатів була проведена екскурсія монастирським храмом, гідом якої для військових став брат-редемпторист Володимир Борейко, котрий розповів їм про історію згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя.

Опісля солдати побували у музеї монастиря, де зберігаються старовинні богослужбові речі, а також мощі Св. Апостола Павла. Показавши солдатам обрядові святині, брати, відповідаючи на питання військових про підпілля церкви в часи СРСР, одночасно показували музейні церковні речі, котрі використовувались в тих часах.

Коротко ознайомившись із історією обителі та її нинішнім монашим життям, мавши приємність бути запрошеними до солодкої перекуски з чаєм, хлопцям було запропоновано перегляд фільму «Страсті Христові», приуроченого до початку страсного тижня, про сенс та значення якого солдати розмовляли із братами після його перегляду.

Закінчуючи цю невеличку екскурсію монашою обителлю, військові вирушили до наступного пункту своєї поїздки – військового гарнізонного храму Петра і Павла, по приїзді до якого о. Андрій Сіданич провів для хлопців цікаву екскурсію древнім храмом та розповів про діяльність Центру Військового Капеланства.

Повідомив бр.Назарій Парійчук