Святу Вечерю для воїнів АТО організувало ТУСК "Обнова", м. Чорткова


Ми вражені силою духу захисників, які попри усі складнощі бажають вилікуватися і знову стати на захист нашої держави. Приємною несподіванкою для хлопців стала Різдвяна кутя і дзвінка коляда на Святвечір.

6 січня 2014 р.Б. молодь Собору Верх. Апп. Петра і Павла м. Чорткова організувала Різдвяну вечерю для поранених фронтовиків, які знаходяться на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі міста Києва.

Дякуємо усім тим, хто спричинився до організації даного заходу, а також ресторану “Канапа” (м. Київ), який приготував смачний атрибут Святого Вечора.

Велич цього Різдва вкарбується на довгі роки, адже ми мали ще й іншу можливість, а саме: розділити Прихід Христа у цей світ разом із нашим Батьком – Блаженішим Святославом (Шевчуком). Молодь заносила свої молитви через Святу Літургію разом з Главою УГКЦ у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового. Після Служби Божої сестри Згромадження Пресвятої Родини організували вертеп, який, напевно, вразив усіх присутніх своєю величчю і водночас простотою.

Джерело: buchacheparchy.org.ua