Свято Преображення у Євпаторії

19 серпня на свято Преображення Господнього після Божественної Літургії в храмі «Покров Пресвятої Богородиці» УГКЦ міста Євпаторії капелан для військовослужбовців протоієрей Богдан Костецький разом катехитами парафії Наталією Костецькою та Людмилою Григор’євою прибули в Зенітно-ракетний полк В/Ч А-4519 (командир – полковник В.І.Никонець, заступник командира по виховній роботі – підполковник О.А.Ломака). Метою візиту було розділити з військовиками строкової служби радість Яблучного Спаса.

В солдатській їдальні перед обідньою трапезою отець Богдан відслужив Молебень і освятив свяченою водою яблука і виноград. Фрукти закупили благодійники парафії. Капелан розказав про духовний зміст свята і звичай освячувати плоди землі в церві. Опісля благословив стрій і військових хрестом та окропив святою водою.

Цього ж дня з тою ж самою місією отець Богдан побував на командному пункті частини, який розташований в с. Уютне.

Без уваги праця організаторів свята не залишилася. Командир частини особисто подякував військовому капелану за плідну співпрацю у виховному процесі солдат.

Повідомила Людмила Григор’єва