Свято Миколая відбулося в Євпаторійських військових частинах

У Євпаторії у Радіотехнічній роті військової частини А0879, якою духовно опікується капелан Богдан Костецький, відбулося святкування свята Миколая за фінансової підтримки Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, що супроводжувалось символічними подарунками – іконками та солодощами для кожного солдата.

Святкування продовжилося в Євпаторійському гарнізоні військових частин А4519, А4521, А4523 та А4524 куди прибули отець Богдан Костецький – капелан для військовослужбовців у м. Євпаторії, настоятель греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці – разом з катехитом Людмилою Миколаївною Григор’євою та учнями євпаторійської школи мистецтв.

В актовому залі частини зібрався весь особовий склад, вільний від бойового чергування. Отець Богдан відкрив зустріч, зазначивши її мету – гаряче бажання поділитися настроєм, які породжує в душі особа Миколая Чудотворця, а юні артисти показали прекрасний спектакль з нагоди свята.

Військовослужбовці отримали подарунки від Святого Миколая – солодощі, іконки та релігійно-виховну літературу. У святкуванні празника брало участь головне командування гарнізону, що активно допомагає отцю в справі душпастирської опіки.

На завершення зустрічі отець Богдан передав вітання солдатам, офіцерам та членам їхніх родин від Владики Михаїла Колтуна – керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та звернувся до воїнів з настановою бути вірним складеній присязі та охороняти християнську віру й Батьківщину.

Військове командування в особі підполковника Олександра Ломаки висловило щирі слова вдячності керівництву Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та вже вкотре наголосило на важливості капеланського служіння отця Богдана у військових частинах Євпаторійського гарнізону.

Повідомила Наталія Будзило, м. Євпаторія, АР Крим