Святкування Дня Конституції в Головному управлінні державної автомобільної інспекції у Львівській області

26 червня 2009 року, у приміщенні Головного управління державної автомобільної інспекції у Львівській області, відбулася зустріч працівників МВС даного відділу та представників відділу Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Від УГКЦ участь у засіданні взяли Преосвященний Владика Михаїл (Колтун), Керівник відділу Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України та його заступник о.Любомир Яворський.
Дана зустріч була приурочена до святкування Дня Конституції.
Звертаючись до присутніх, владика Михаїл, привітав усіх з наступаючим святом та подякував за співпрацю. В свою чергу, о.Любомир у зверненні до правоохоронців наголосив: “що для людини є два закони: закон Божий та людський. Ті закони мусять існувати в парі, і ми їх повинні поважати та зберігати. А особливий обов’язок накладений на Вас, бо мусите ще й охороняти, як людський, так і Божий закон”.
На завершення, для усіх учасників заходу було презентовано молитовники ”Молись та служи” та подаровано ікону св. Юрія Побідоносця для особового складу управління. Крім того, запрошено взяти участь в Першій Всеукраїнській прощі для силових структур України, яка відбудеться 19-20 вересня 2009 року у Зарваниці.

Повідомив о.Дем‘ян Габорій, військовий капелан
Сокальсько-Жовківської єпархії