Святкування 4-ї річниці діяльності Центру Душпастирювання Силових Структур імені великомученика Димитрія Солунського

9 листопада, з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії імені свщмч. Йосафата прот. Олександра Левицького, відбулося святкування 4-тої річниці діяльності Центру Душпастирювання Силових Структур імені великомученика Димитрія Солунського (ЦДСС).

На святкуванні були присутні гості з військової частини А4604, командир частини, підполковник Стасишин Орест Богданович, майор Поп’юк Любомир Васильович та солдати з цієї частини, офіцери та солдати з військової частини 1241 Внутрішніх Військ МВС України та солдати з військової частини А1349.

Святкування розпочалося молебнем до Великомученика Димитрія в семінарійному храмі. По завершенню, було освячено хоругву великомученика Димитрія Солунського, яка була виготовлена братами-капеланами. Потім прозвучало вітальне слово від ректора ІФДС о. Олександра Левицького, у якому він зазначив на важливості капеланського служіння.

Було вручено грамоти від Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина куратору ЦДСС о. Олександру Левицькому та духівнику ЦДСС о. Василю Гоголю. Опісля духівник ЦДСС благословив всіх присутніх мощами Священномученика Йосафата Кунцевича, архієпископа Полоцького. Святкування продовжилося цікавою екскурсією по семінарії та навчальному корпусі ІФТА, яку провів о. Василь Гоголь, під час якої гості мали змогу оглянути умови навчання та формації майбутніх душпастирів та дізнатися про історію Духовної Семінарії.

Завершилося святкування 4-тої річниці ЦДСС святковою трапезою у семінарійному рефектарі. Усі гості, на пам’ять про святкування, отримали часопис ІФДС «Христова Нива».

Олександр Рошкевич,
учасник ЦДСС